KURUMSAL

BAŞKANIN MESAJI

Kuruluşundan bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu bilgi ve tecrübe birikimi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün, dinamik, girişken tecrübeli ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalama gayemiz artarak devam etmektedir. 2004 yılında sıfırdan adım attığımız girişimcilik hayatımızda bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz kuşkusuz insanlar ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisidir.

İnşaat sektörü, hayata geçirdiğiniz her projenin arkasında gururla ve dimdik durmanızı gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz, bu sektörde, üzerimize düşen görevleri başarı ile yerine getirdiğimize inanıyoruz.

Hİ-KA İnşaat olarak fark yaratan, katma değer üreten işlere imza atabilmek için emek harcıyor, çok çalışıyoruz. Kurumsal itibarımızla, güven veren markamızla, kalite anlayışımız ve iş yapış biçimimizle sürdürülebilir bir geleceğe imza attığımızın bilincindeyiz. Unutmayalım ki devletimiz ve ülkemiz var oldukça bizde varız.

Hikmet Kaya
Hİ-KA İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı